У Житомирі відкрили центр святого Василія Великого для переселенців

У Житомирі відкрили центр святого Василія Великого для переселенців - фото 1
У Житомирі відкрили новий Колективний центр святого Василія Великого для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих із місць активних бойових дій, які потребують прихистку.

У центрі одночасно можуть проживати 44 людини протягом 30 календарних днів як сім’ями, так і поодинці. Тут є зони для сну, приготування їжі, відпочинку, прання. У кімнатах - ліжка, шафи, столи зі стільцями та дитячі ліжечка. Для ведення комфортного побуту благодійний фонд «Карітас-Житомир» забезпечує людей постільною білизною, ковдрами, посудом, засобами гігієни. З дітьми в центрі працюють психологи для психологічного відновлення. Заплановані також різні заняття для інтеграції. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Кейс-менеджери благодійного фонду «Карітас-Житомир» допомагають мешканцям центру отримати фінансову допомогу від міжнародних організацій, а також знайти житло для тривалого проживання. Щоб отримати фінансову підтримку, потрібно проживати в центрі та не отримувати паралельно інших допомог. Відтак на кожного члена родини (але не більше 4-х осіб) можна отримати по 2220 грн протягом 3-х місяців.

Проконсультуватися щодо проживання у центрі можна за телефоном (067) 313 40 25 або завітавши за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 62.