У Зимному депутати ще раз голосуватимуть за заборону Московського Патріархату

31 травня, 12:44
Держава
У Зимному депутати ще раз голосуватимуть за заборону Московського Патріархату - фото 1
Депутати Зимнівської сільської ради вирішили повторно винести питання про розірвання зв’язків та договорів оренди із представниками релігійних організацій УПЦ МП на сесію селищної ради.

Про це на сторінці у фейсбуці повідомив депутат Волинської обласної ради та помічник народного депутата Ігоря Гузя Андрій Бокоч, передає БУГ.

Депутатка Лілія Стащук на наступну сесію Зимнівської сільської ради повторно виноситиме на розгляд питання про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та заборону діяльності УПЦ МП на території Зимнівської сільської ради.

Відомо, що наступна сесія відбудеться 14-го червня.

До слова, окрім Зимненського монастиря, на території громади є ще п’ять храмів, які підпорядковуються УПЦ МП: у селі Хмелів, Нехворощах, Микуличах, Льотничому, Хворостові. До сесії мають підготувати інвентаризацію, щоб зрозуміти, кому належить земля під будівлями.

Нагадаємо, на сесії 16-го травня депутати зимнівської сільської ради не підтримали розірвання договору оренди з Зимненським монастирем та іншими храмами, що знаходяться в підпорядкуванні УПЦ МП.

Раніше Володимирська райрада заборона діяльність УПЦ МП: із Зимненським, Низкиничівським монастирями та Успенським собором хочуть розірвати договір оренди.