• Головна
  • Новини
  • УГКЦ проводить конкурс на найкраще парафіяльне періодичне видання...

УГКЦ проводить конкурс на найкраще парафіяльне періодичне видання

20.09.2010, 14:17
У рамках IV Суспільних днів Української Греко-Католицької Церкви відбудеться конкурс «Інформаційне обличчя парафії» на найкраще парафіяльне періодичне видання (газету, бюлетень або листок) УГКЦ.

У рамках IV Суспільних днів Української Греко-Католицької Церкви відбудеться конкурс «Інформаційне обличчя парафії» на найкраще парафіяльне періодичне видання (газету, бюлетень або листок) УГКЦ. Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати заповнену анкету та зразки інформаційних матеріалів парафії (парафіяльних газет/ бюлетенів/ листків тощо) на адресу оргкомітету до 15 жовтня 2010 року.

Як визначили організатори конкурсу, його мета – виявити найкращі інформаційні парафіяльні матеріали для популяризації їх у Церкві. Завдяки конкурсу організатори прагнуть сприяти активізації життя парафії, покращити комунікацію на парафії, показати як впливає обличчя парафії на обличчя Церкви і суспільства, а також заохотити до висвітлення подій в житті парафії та у суспільстві.

У конкурсі можуть взяти участь всі ті, хто займається будь-якою видавничою діяльністю на парафії.

Усі учасники конкурсу, як повідомила прес-служба Комісії «Справедливість і Мир» УГКЦ, отримають заохочувальні подарунки, а для видань, які отримають перших три призових місця на конкурсі, організатори забезпечать участь відповідно трьох, двох та одного парафіянина у Суспільних днях УГКЦ у листопаді в Києві, а також комп’ютерну техніку.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 14 листопада 2010 року у Києві.

Детальнішу інформацію про конкурс шукайте на сайті Київської архиєпархії УГКЦ.