УГКЦ в Івано-Франківську надала допомогу обласній дитячій лікарні

20 листопада, 09:30
Католики
УГКЦ в Івано-Франківську надала допомогу обласній дитячій лікарні - фото 1
У межах роботи Архиєпархіального координаційного антикризового центру о. Тараса Вілюри архиєпархіальне управління 17 листопада надало допомогу Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні (вул. Коновальця) у вигляді засобів індивідуального захисту для лікарів та медичного персоналу.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

З благословення архиєпископа і митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина) представник архиєпархіального управління передав 225 медичних халатів та дитячі підгузки на прохання ОДКЛ для потреб працівників відділень, де лікують хворих на коронавірус дітей.

У рамках візиту до лікарні, відбулася зустріч священнослужителя Івано-Франківської архиєпархії о. Тараса Вілюри з головним лікарем ОДКЛ Тарасом Мельником та заступницею медичного директора Наталією Митник.

Відтак керівник лікарні розповів про основні напрямки діяльності та представив найбільші потреби медичного закладу на сьогодні. Спільно з Уляною Сташко, членкинею опікунської ради ОДКЛ та наглядової ради Благодійного фонду «Фундація доброчинців», обговорили майбутні кроки допомоги.

«Сьогодні лікарня посилено проводить лікування дітей з діагнозом Covid-19. Ми стараємося впоратися з усіма викликами і врятувати всіх дітей, які потребують допомоги. Проте лікарня завжди буде рада будь-якій допомозі», – наголосив Тарас Мельник.

Додамо, що від початку пандемії коронавірусу Івано-Франківська архиєпархія здійснила численні акти допомоги, подарувавши франківським лікарням два апарати ШВЛ та постачаючи засоби захисту.