• Головна
  • Новини
  • УГКЦ в Римі молилася за здоров’я героя-українця, якого тепер знає вся Італія...

УГКЦ в Римі молилася за здоров’я героя-українця, якого тепер знає вся Італія

25.04.2012, 16:45

Парох української парохії Сергія і Вакха в Римі о. Іван Кулик та ректор базиліки Святої Софії о. Макарій Іванишин разом із представниками Християнського товариства українців в Італії відвідали в лікарні міста Латини 25-річного українця Павла Ломакіна, який був поранений під час розбійного нападу на АЗС, де він працював.

Парох української парохії Сергія і Вакха в Римі о. Іван Кулик та ректор базиліки Святої Софії о. Макарій Іванишин разом із представниками Християнського товариства українців в Італії відвідали в лікарні міста Латини 25-річного українця Павла Ломакіна, який був поранений під час розбійного нападу на АЗС, де він працював. Про це для Департаменту інформації УГКЦ повідомив Олесь Городецький.

25-річний Павло Ломакін, родом з Буковини, був поранений вистрілом у живіт минулої п’ятниці, під час нападу двох злочинців на АЗС в місті Латина, біля Рима. Побачивши загрозу життю людей, Павло, колишній десантник, мужньо кинувся на нападників, намагаючись їх роззброїти та затримати. Під час сутички він отримав важке поранення. Був прооперований в ургентному порядку. Зараз його стан поступово покращується. Цей випадок широко висвітлили італійські ЗМІ, захоплюючись мужністю українця.

Під час спілкування з чоловіком священнослужителі поцікавилися його станом і потребами, передали йому слова підтримки та солідарності від української громади. Вони також розповіли, що минулої неділі вірні УГКЦ в Римі молилися за швидке одужання поранених українців.

Павло Ломакін розповів відвідувачам подробиці цієї трагічної події і подякував за підтримку. Він також виявив бажання приступити до святого таїнства Сповіді.

На завершення отці передали йому кошти, зібрані українськими вірними в парафії Сергія і Вакха та Святої Софії.