Created with Sketch.

УГКЦ відкриє у Львові сучасний геріатричний пансіонат

02.02.2018, 10:43

Львівська обласна рада передала приміщення з галузі охорони здоров'я монастирю василіан, де планують облаштувати сучасний геріатричний пансіонат, розповів заступник голови ЛОР Володимир Гірняк.

Львівська обласна рада передала приміщення з галузі охорони здоров'я монастирю василіан, де планують облаштувати сучасний геріатричний пансіонат, розповів заступник голови ЛОР Володимир Гірняк, передає Збруч з посиланням на Galinfo.

«Сподіваємось, що незабаром у Львівській області почне функціонувати один із перших приватних геріатричних пансіонатів», – заявив Володимир Гірняк.

«На минулому засіданні Львівської обласної ради вирішили передати монастирю василіан приміщення у селі Словіті Золочівського району. Раніше те приміщення належало галузі охорони здоров’я. Це питання на контролі у владики Ігоря Возьняка та юристів УГКЦ.

На цій території планують звести монастир, при якому діятиме пансіонат сучасного типу. Отці, які стажувались за кордоном, отримали корисний досвід, який хочуть матеріалізувати на практиці», – зазначив Володимир Гірняк.

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06