• Головна
  • Новини
  • Українці є голосом справедливості, щоб сучасний світ міг жити в мирі, - Глава УГКЦ у 65-й день війни...

Українці є голосом справедливості, щоб сучасний світ міг жити в мирі, - Глава УГКЦ у 65-й день війни

30 квітня, 08:30
Українці є голосом справедливості, щоб сучасний світ міг жити в мирі, - Глава УГКЦ у 65-й день війни - фото 1
Нещодавно наші вороги отримали певний підручник з геноциду українського народу, у якому сказано, що українців як народу не існує, що українці – це не народ, не нація, а західна ідеологія. Підручник наголошує, що той, хто не відмовляється від цієї ідеології і хоче зберігати свою національну тотожність як українець, має бути вбитий або пройти процес перевиховання в концтаборах. Ми відчуваємо, що війна, яка ведеться проти України, має чітку ідеологічну основу і наш народ приречений на загладу з боку несправедливого нападника. Тому сьогодні кожен, хто вважає себе громадянином України, незважаючи на те, до якої нації належить, по-особливому відчуває спрагу за справедливістю.

За словами Патріарха Святослава, "від того, наскільки ми сьогодні розуміємо правду і неправду, справедливість і беззаконня, залежить мир у сучасному світі, справедливість між народами, правда нашого співжиття".

Також Глава УГКЦ зазначив, що в Україні, у Києві, перебував Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй, який приїхав як посланець миру – так він сам про себе сказав. Він відвідав Київ і Москву для того, щоб за допомогою міжнародних інституцій зупинити війну. Якраз під час його перебування в Києві по центру було випущено п’ять ракет. Це зневага міжнародних інституцій, міжнародних зусиль, для того щоб справедливість і справедливий мир запанували в Україні.

Патріарх Святослав також акцентував на тому, що усіх занепокоїла заява Міжнародної агенції з атомної енергетики "МАГАТЕ" про велику небезпеку ракетних ударів по атомних електростанціях України, що може стати великою атомною катастрофою не тільки для України, Росії, Білорусі, а й для всієї Європи.

"Боже, благослови Україну! Боже, благослови наше військо! Боже, благослови дітей України, які змушені покинути свої домівки і втікати від війни! Боже, благослови Україну і світ миром!" – додав Глава УГКЦ.