Українська молодь молилася до Фатімської Богородиці за мир в Україні

Українська молодь молилася до Фатімської Богородиці за мир в Україні - фото 1
Дорогою до Лісабона на світовий День молоді, після спільної молитви в Люрді, українська молодь разом з єпископами та священиками молилася Акафіст до Пресвятої Богородиці в Домі миру у Фатімі. На найбільшій фатімській площі прозвучали молитви за завершення війни та мир в Україні.

«Ми не випадково зібралися сьогодні в цьому місці — місці миру. Адже знаємо, наскільки цінним є мир, як ми його шукаємо, виборюємо і наскільки основоположним він є у нашому житті. Та правдивий мир може бути лише там, де є Бог», — звернувся до молоді єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха.

Вітаючи українських паломників, співорганізатор СДМ від УГКЦ, заступник голови Комісії УГКЦ у справах молоді о. Роман Демуш, сказав: «Ми приїхали в це святе місце, щоб розпочати своє паломництво на Світові Дні Молоді біля стіп Пресвятої Богородиці і довірити Їй свої тривоги, проситимемо в Неї материнського заступництва і миру для України».

Українська молодь молилася до Фатімської Богородиці за мир в Україні - фото 118674

На важливості молитви акцентував також і співорганізатор СДМ від РКЦ в Україні о. Вальдемар Павелець: «Це місце називається домом миру. І це надзвичайно важливо сьогодні, коли Україна переживає страшну трагедію війни. Тому закликаю вас цей короткий час перебування у Фатімі присвятити молитві, щоб Ангел миру увійшов в наше серце і в Україну».

До учасників із вітальним словом звернувся також Генеральний директор Дому миру в Фатімі, висловивши свою підтримку Україні і відкритість на різні ініціативи української спільноти.

Завершилася молитва спільним виконанням «Боже великий єдиний»