Українська соціальна академія розпочинає серію вебінарів про соціальне підприємництво для парафій

Українська соціальна академія розпочинає серію вебінарів про соціальне підприємництво для парафій - фото 1
Вже 3 березня в Українській соціальній академії стартує серія вебінарів «Розвиток парафіяльних громад через соціальне підприємництво». Навчання є безкоштовним і триватиме чотири місяці.

Учасникам вебінарів розкажуть про найкращі практики соціального підприємництва в Україні та закордоном і різноманітні моделі соціально спрямованих бізнесів. Слухачів познайомлять із усіма тонкощами реєстрації, ведення фінансів та звітності соціального підприємства.

«Цього разу ми проведемо дев’ять вебінарів, під час яких розкажемо, як обрати і перевірити ідею для підприємства на парафії, аби воно ефективно працювало. Також поділимось успішними прикладами таких підприємств і допоможемо священикам і мирянам у написанні бізнес-планів. Тобто, на виході у них буде готовий бізнес-проект», – розповідає член правління Академії і один із лекторів Петро Дарморіс.

В Українській соціальній академії переконані, що соціальне підприємництво – це чудовий інструмент для збільшення парафіяльних можливостей у соціальному служінні і добрий спосіб отримати кошти для розбудови парафії.

«Соціальне підприємство – це бізнес, а бізнес завжди генерує доходи. Парафія отримає не лише нові можливості для соціального служіння, а й нові джерела доходів», – упевнений директор та член правління Академії Сергій Олійник.

Після закінчення навчання, можна буде представити свої проєкти і три учасники, чиї проєкти будуть найкращими, отримають по 30 тис. грн для старту бізнесу.

Зареєструватися на вебінари можна тут.