Український католицький університет та СУМ в Україні підписали договір про співпрацю

04.06.2021, 21:41
Католики
Український католицький університет та СУМ в Україні підписали договір про співпрацю - фото 1
Підписання угоди ― нові можливості як для СУМу, так і для університету, адже основою договору стала багатолітня співпраця двох інституцій.

Про це йдеться у повідомленні УКУ.

Організація стажувань і практики для студентів, надання стипендій та грантів, створення спеціальних стипендій для членів СУМ в Україні, яка формуватиметься на основі пожертв від членів спілки, організація наукових конференцій, симпозіумів, семінарів ― далеко не всі ініціативи, які є у планах.

"Радіємо, що можемо, завдяки активному молодіжному рухові, разом реалізовувати місію УКУ і виховувати провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності", - йдеться у повідомленні УКУ.

Додамо, Спілка Української Молоді зародилася в 1925 році у Києві як підпільна організація, що ставила собі за мету звільнення української нації від завойовників та створення незалежної демократичної держави. Довгий час існувала в підпіллі, а членів СУМу переслідувала радянська влада. Нині організація об’єднує українську молодь під гаслом “Бог і Україна”, осередки СУМу представлені в різних областях України та 10-ти країнах на чотирьох континентах світу.