• Головна
  • Новини
  • Унікальний монастир просять врятувати від вандалів і деяких туристів...

Унікальний монастир просять врятувати від вандалів і деяких туристів

25.01.2013, 12:18
Унікальний монастир просять врятувати від вандалів і деяких туристів - фото 1
Керівництво Луганщини неодноразово заявляло, що скитський печерний монастир на Сватівщині повинен стати частиною програми культурного туризму Луганської області поряд з іншими гідними пам'ятками історії та архітектури регіону.

Керівники Сватівського району звернулися до голови облдержадміністрації Володимира Пристюка з проханням надати підтримку в питанні охорони історико-культурного пам'ятника - підземного монастиря, розташованого в урочищі Аксентьєво поблизу сіл Наугольного і Преображення від вільного проникнення й вандалізму. Про це повідомляють "Луганск.Комментарии".

Луганськ.jpg

«Відвідувачі нерідко завдають непоправної шкоди унікальній архітектурній споруді. Тому, на наш погляд, проведення відповідних охоронних заходів є першочерговим завданням порятунку цього найціннішого пам'ятника історії і архітектури», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що керівництво Луганщини неодноразово заявляло, що скитський печерний монастир на Сватівщині повинен стати частиною програми культурного туризму Луганської області поряд з іншими гідними пам'ятками історії та архітектури регіону.