• Головна
  • Новини
  • УПЦ КП: ухвалення антидискримінаційної поправки - піррова перемога...

УПЦ КП: ухвалення антидискримінаційної поправки - піррова перемога

13.11.2015, 10:37
В Українській Православній Церкві Київського Патріархату внесення депутатами Верховної Ради антидискримінаційної норми в трудове законодавство назвали пірровою перемогою.

В Українській Православній Церкві Київського Патріархату внесення депутатами Верховної Ради антидискримінаційної норми в трудове законодавство назвали пірровою перемогою.

"Обговорення? Культура компромісу? Діалог? Консенсус? Ні, не чули. Просто видавили 234" за "- і все. Піррова перемога. Особисто для мене сьогоднішній день - вододіл. Церква пережила безбожний СРСР - переживе і це. Але те, що розбите - не зробити знову цілим. Попереду ще багато боротьби за істинні цінності. І сьогоднішній день - хороший урок на майбутнє ", - заявив голова інформаційного управління УПЦ КП Євстратій Зоря на своїй сторінці в Facebook, повідомляє сайт Букви.

Як відомо, після ранкового провального голосування за так званою ЛГБТ-поправкою до Трудового кодексу, депутати все-таки проголосували законопроект № 3442, який вносить выдповыдны зміни до трудового законодавства України.

У середу спікер Володимир Гройсман п'ять разів ставив на голосування поправку, проте вона не набирала необхідної кількості голосів.

Після цього депутати пішли на перерву, а після повернення все ж проголосували за цей закон, віддавши 234 голоси.

Довідка. Відповідно до цієї поправки, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема, порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме чи непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров'я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ / СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов'язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об'єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення в суд або інші органи із захисту своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов'язаним з характером роботи або умовами її виконання.