Created with Sketch.

УПЦ (МП) лякає окупований Донбас «українськими бісами і содомітами»

14.06.2016, 13:10

На окупованому Донбасі спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ (МП).

Священики церков УПЦ (Московського Патріархату) у тимчасово окупованих селах Старобешівського та Новоазовського районів Донецької області розповідають прихожанам про «українських бісів і содомітів». Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук.

«Спостерігається активізація антиукраїнської пропаганди з боку священнослужителів УПЦ МП у селах Старобешівського та Новоазовського районів. У церквах посилено розповідають про «українських бісів і содомітів», а також про «жахи», яких зазнає місцеве населення у разі приходу українських військ на цю територію», – повідомив Тимчук.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28