Created with Sketch.

УПЦ МП на Львівщині втратила ще одну громаду

03.04.2022, 21:06

"У цей світлий недільний день маємо важливу звістку зі Стрийщини – релігійна громада УПЦ московського патріархату села Баня Лисовицька перейшла під юрисдикцію Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ", — повідомив у своєму телеграм-каналі голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Оскільки храм був опечатаний, люди запросили трьох священників і організували неподалік нього молебень за мир в Україні.

Після цього провели загальні збори, на яких і ухвалили рішення приєднатися до Православної Церкви України.

Як повідомив М.Козицький, настоятель громади МП о. В. Путятицький відмовився підтримати релігійну громаду. Тому храм відкрили без нього. Священнослужителі ПЦУ уже провели там перше Богослужіння.

Нагадуємо, на Львівщині за час війни до ПЦУ перейшли громада у м. Червонограді і монастирі у м. Львові та у Бескидах.

Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
03 квітня, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
03 квітня, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
03 квітня, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
03 квітня, 13:00