УПЦ МП проводить XVIII Всеукраїнську конференцію молодіжних відділів

Всеукраїнська конференція молодіжних відділів УПЦ МП - фото 1
Всеукраїнська конференція молодіжних відділів УПЦ МП
Джерело фото: УПЦ МП
З благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Херсонській області 15 червня 2020 року розпочала роботу XVIII Всеукраїнська конференція глав і представників молодіжних відділів єпархій Української Православної Церкви МП.

Форум проводить Синодальний відділ у справах молоді Української Православної Церкви МП, інформує сайт УПЦ МП.

Проведення цьогорічної конференції через карантинні заходи безпеки було під питанням, проте 12 червня з курортних установ були зняті обмеження, і понад сто учасників з усіх регіонів України змогли прибути в селище Лазурне Херсонської області.

Як йдеться у повідомленні, форум покликаний проаналізувати досвід життя парафій в умовах пандемії, осмислити сучасні виклики, які постають нині перед церковною громадськістю. До розгляду також запропоновані наступні теми: діяльність православних загальноосвітніх шкіл і окремих класів, досвід виховання молоді в духовних навчальних закладах, функціонування молодіжних організацій в період карантину та ін.

До участі в роботі конференції запрошені ректор Київської духовної семінарії та академії єпископ Білогородський Сильвестр і віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін.

Наступні чотири дні присвячені презентацій діяльності молодіжних відділів і нових проектів, обговорення різних питань і обміну досвідом.

Завершиться форум 19 червня Службою Божою в Олексіївському храмі селища Лазурне.