Created with Sketch.

УПЦ МП у Києві проведе форум з подолання алкоголізму та наркоманії

21.06.2019, 11:12

27 червня 2019 року, з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та СвятоВолодимирське братство тверезості проведуть у Києві форум «Соціальне служіння Церкви у сфері подолання алкоголізму та наркоманії». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

27 червня 2019 року, з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та Свято-Володимирське братство тверезості проведуть у Києві форум «Соціальне служіння Церкви у сфері подолання алкоголізму та наркоманії».  Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Участь у ньому візьмуть духовенство та миряни Української Православної Церкви.

Захід пройде в конференц-залі готелю «Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska» . Програма Форуму включає Літургію  у Троїцькому Іонинському монастирі, яку очолить архиєпископ Обухівський Іона.

На форумі йтиметься про те, як запобігти проблемі залежності молоді від психоактивних речовин, говоритимуть про діяльність Волинського православного братства тверезості, про волонтерську допомогу людям з інвалідністю, про пастирську опіку наркозалежних.

Андрій Кошара, засновник та керівник реабілітаційно-оздоровчого комплексу, поділиться власним прикладом мотивації до реабілітації та одужання.

Читайте також
Католики Лев XIV очолив молитву Розарію в Монсерраті
Вчора, 17:05
Православні Предстоятель ПЦУ зустрівся з воїнами
Вчора, 16:29
Суспільство Суд у Черкасах продовжив митрополиту УПЦ МП Феодосію запобіжний захід
Вчора, 16:10
Україна і світ Україна й надалі надаватиме Польщі дозволи на ексгумацію попри загострення історичної дискусії - МЗС
Вчора, 15:33