"Українці відчули смак свободи і зробили Україну епіцентром світових подій", - Глава УГКЦ

21.11.2022, 15:57
Католики
"Українці відчули смак свободи і зробили Україну епіцентром світових подій", - Глава УГКЦ - фото 1
Саме те, що ми сказали колонізатору, який на нас наступає: «ні», сьогодні Україна стає новим епіцентром боротьби за свободу у цілому світі. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у проповіді 20 листопада.

Духовний лідер греко-католиків закликав просити свободи від нового поневолення. «Бо ми бачимо, що загарбник і вбивця, який приходить до нашої домівки — це новий колонізатор», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

«Ми говоримо на цілий світ, — відзначив Патріарх Святослав, — що війна в Україні є колонізаціною війною у Європі на початку третього тисячоліття. Це важко зрозуміти багатьом людям у світі. Цей колонізатор хоче у нас забрати все. Але саме те, що українці відчули смак свободи, робить сьогодні Україну епіцентром світових подій», — додав першоєрарх.

У сьогоднішньому зверненні до Дня гідноті і свободи Патріарх Святослав наголосив:

"Ми сьогодні вшановуємо Героїв Небесної сотні, усіх тих, що віддали своє життя на Майдані, сказавши «ні» злу, «ні» насиллю, «ні» неправді, «ні» корупції. І таким чином започаткувалася нова сторінка історії національно-визвольних змагань українського народу.