• Головна
  • Новини
  • Уряд має дослухатися до засудження легалізації азартних ігор з боку церков різних конфесії – заява Євангельських християн-баптистів...

Уряд має дослухатися до засудження легалізації азартних ігор з боку церков різних конфесії – заява Євангельських християн-баптистів

16.12.2015, 11:40
Представники Церкви розцінюють намір уряду легалізувати азартні ігри в Україні негативно. Про це заявив Голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк.

Представники Церкви розцінюють намір уряду легалізувати азартні ігри в Україні негативно. Про це заявив Голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, передає УНН.

“Ми представники Церкви на такі речі дивимося негативно. Моє ставлення до цього наступне: азартні ігри – це обман, неправда, тому серйозна людина такими речами не захоплюється, саме так ми навчаємо і не радимо, щоб людина у будь-який спосіб проявляла інтерес до цього і ми вважаємо, що не можна людині мати щось чи отримувати щось шляхом обману іншої, а азартні ігри – це обман, хоча люди ідуть на це – це особисте кожного, але церква не вітає такий підхід і що стосується законодавства, ми прибічники того, щоб азартні ігри були заборонені”, – зазначив В.Антонюк.

За його словами, за часів легалізації азартних ігор багато людей потрапили у халепу.

“І коли приходять люди і починають говорити про свої проблеми, про борги і коли люди програють значні суми, то ми вимушені говорити, що це їх особистий вибір і вони жнуть те, що посіяли", – сказав він.

Голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів також підкреслив, що до уряду були спрямовані неодноразові звернення з засудженням наміру легалізувати азартні ігри.

“Ми не підтримуємо такі рішення і я думаю, що уряд має дослухатися до позиції церков ,при чому різних конфесій! Ми не схвально до цього ставимося і засуджуємо такі позиції”, - підкреслив В.Антонюк.

Нагадаємо, Законопроект про заборону грального бізнесу в Україні в 2009 році підтримали 390 народних депутатів. Обґрунтуванням такої заборони були катастрофічні наслідки від діяльності грального бізнесу в Україні, зокрема значне ускладнення криміногенної ситуації в країні.

Також нагадаємо, Кабінет Міністрів 11 грудня поточного року зареєстрував у Верховній Раді розроблений Міністерством фінансів законопроект щодо легалізації азартних ігор.

Проти легалізації азартних ігор вже виступили представники УПЦ (МП), УПЦ КП, УГКЦ, Римо-Католицької Церкви.