Created with Sketch.

В Іспанії громаді УГКЦ передали в користування храм

05.12.2012, 09:57

2 грудня 2012 р., з благословення Апостольського візитатора Кир Діонісія храм було наново освячено та наіменовано в честь св. Димитрія Солунського.

Після тривалих переговорів Апостольського візитатора для українських греко-католиків в Італії та Іспанії Преосвященного владики Діонісія (Ляховича) і капелана о. Дмитра Савчука з іспанським жіночим монашим орденом «María Reparadora», було досягнуто спільної домовленості про передачу належного до зазначеного ордену храму в користування громади УГКЦ м. Севільї (Іспанія).

Ця святиня була побудована кардиналом Карлосом Аміго, Архієпископом-емеритом Севільї, наприкінці минулого столття. Однак через відсутність прихожан та практичне невикористання вона була десакралізована і де останнім часом севільської міськрадою проводилися різні культурологічні і мистецькі заходи.

В неділю, 2 грудня 2012 р., з благословення Апостольського візитатора Кир Діонісія храм було наново освячено та наіменовано в честь св. Димитрія Солунського. Про Це інформує КІРІОС

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28