В Івано-Франківську відбувся Чин архиєрейського найменування отця Миколи Семенишина УГКЦ

15.02.2023, 09:03
Католики
В Івано-Франківську відбувся Чин архиєрейського найменування отця Миколи Семенишина УГКЦ - фото 1
14 лютого 2023 року в архикатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську відбувся Чин архиєрейського найменування о. Миколи Семенишина, якого Синод єпископів УГКЦ обрав єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Чин звершив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, із владикою Володимиром Війтишиним, архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським, та владикою Богданом Дзюрахом, апостольським екзархом у Німеччині та країнах Скандинавії. Участь у молитві взяли й інші єпископи УГКЦ.

Виконувач обов’язків Секретаря Синоду єпископів УГКЦ єпископ-номінант Андрій Хім’як зачитав два Декрети Глави УГКЦ: про проголошення о. Миколи Семенишина єпископом УГКЦ та іменування його єпископом-помічником Івано-Франківської архиєпархії.

Відтак владика-номінант Микола склав присягу на вірність Святішому Отцеві Франциску й Главі УГКЦ Блаженнішому Святославові та їхнім наступникам.

Номінант очолив Велику вечірню з Литією.

Архиєрейська хротонія владики Миколи Семенишина відбудеться сьогодні, 15 лютого, у свято Стрітення Господнього об 11:00 в архикатедральному соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську.