В Івано-Франківську з візитом перебуває Предстоятель ПЦУ

06.11.2022, 09:40
Культура
В Івано-Франківську з візитом перебуває Предстоятель ПЦУ - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній 5 листопада прибув з першосвятительським візитом до Івано-Франківсько-Галицької єпархії.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Першоєрарх відвідав громади храмів Всіх святих землі Української та Святого Архистратига Божого Михаїла, де підніс молитви за захисників України, за владу, і наш народ.

Під час Богослужіння спільно з Предстоятелем молилися митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф (Василиків), місцеве духовенство, а також голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та віряни.

Митрополит Епіфаній наголосив, що наш народ, наші захисники – новітні герої, сильні духом і ми неодмінно переможемо у цій повномасштабній війні, яку розв’язала і веде Росія.

Предстоятель ПЦУ спільно з митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом передали три спеціальні ліжка для військового госпіталю.

Своєю чергою Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук висловила вдячність Митрополиту Епіфанію за постійну підтримку військовослужбовців та за численну гуманітарну допомогу, яку надає Православна Церква України.