В РПЦ назвали владу України − "богоборцями", а окупантів - "захисниками віри"

В РПЦ назвали владу України − "богоборцями", а окупантів - "захисниками віри" - фото 1
19 липня 2023 року учасники Архиєрейської наради РПЦ заявили, що влада України − це спадкоємці більшовиків-богоборців. А ще прославили російських окупантів, назвавши їх "захисниками віри і вітчизни на полі бою".

Про це інформує сайт patriarchia.ru.

У підсумковій ухвалі Архиєрейської наради РПЦ сказано:

"Сьогодні на українській землі державна влада явила себе прямою спадкоємицею більшовиків-богоборців та чинить гоніння проти Православної Церкви. Вірні чада церковні виганяються з храмів, єрархи, священнослужителі та миряни зазнають неправедних арештів та безчесних судилищ, святині оскверняються і розкрадаються... Многая літа митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, який нині перебуває у тюремному ув'язненні, і всім єрархам-сповідникам, які зазнають кримінальних переслідувань за віру і Церкву!"

Не оминули "увагою" в РПЦ і Константинопольський Патріархат, назвавши його єрархію - "одним із інструментів ворожих до Православ'я політичних сил" та звинувативши їх "в спотворенні православного вчення про Церкву".

Примітно те, що війну, яку агресор веде в Україні, в РПЦ назвивають "нинішніми важкими часами, коли ті, що хочуть війни, ополчилися на Святу Русь, бажаючи розділити і погубити єдиний народ її".

Учасники Архиєрейської наради РПЦ особливо молилися за росіян, які воюють в Україні:

Так, в Ухвалі сказано: "З особливим почуттям учасники Архиєрейської наради підносять свої молитви до Бога про воєначальників та воїнів. Нехай збереже їх Господь від ран, полону смерті, нехай захистить від усякого зла, гріха та неправди. Нехай упокоїть душі воїнів, що поклали життя своє за віру і батьківщину на полі битви... Воїни, які беруть участь у бойових діях, потребують особливої пастирської уваги та піклування".