• Головна
  • Новини
  • В УГКЦ активно працюють над реалізацією стратегії розвитку цієї Церкви до 2020 року...

В УГКЦ активно працюють над реалізацією стратегії розвитку цієї Церкви до 2020 року

18.05.2016, 10:30
В УГКЦ активно працюють над реалізацією стратегії розвитку цієї Церкви до 2020 року - фото 1
16 травня розпочалася чергова зустріч Робочої групи провадження стратегії розвитку УГКЦ 2020 «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» в Патріаршому домі у Львові.

16 травня розпочалася чергова зустріч Робочої групи провадження стратегії розвитку УГКЦ 2020 «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» в Патріаршому домі у Львові.

УГКЦ_2.jpg

Члени Робочої групи обговорюють те, як впроваджується Стратегія розвитку Церкви в рамках  Ювілейного Року Божого милосердя.

Пригадуємо, відповідаючи на заклик Святішого Отця Франциска, Папи Римського, та взявши до уваги рішення Синоду Єпископів УГКЦ, Блаженніший Святослав започаткував в нашій Церкві Святий рік Божого милосердя, що триватиме до 26 листопада 2016 року Божого.

Члени Робочої Групи спільно із Патріаршою комісією духовенства УГКЦ працюють над програмою постійної формації духовенства. Зокрема планують опрацювати матеріали для формаційних курсів для священиків на тему Таїнства Покаяння.

УГКЦ.jpg

Вони також обговорюють стан реалізації плану заходів, поданого оргкомітетом Ювілейного року, який очолює владика Богданом (Дзюрах);  планують звернутися до правлячих єпископів з проханням заохотити душпастирів, чернечі спільноти та усіх вірних, аби вони проводили паломництва до храмів, де відкриті двері Божого милосердя. Крім цього, учасники зустрічі прагнуть звернути увагу парохам про необхідність провести бодай один цикл парафіяльних реколекцій на тему Божого милосердя всюди там, де цього ще не зроблено.

Крім цього, 17 травня  члени Робочої групи розпочали спільну зустріч із єпархіальними координаторами програми «Жива парафія» з України та Казахстану на тему: « Біблійний апостолят - обмін досвідом, успіхи , труднощі». Було розглянуто питання впровадження біблійного  апостоляту, яке представляла  с.Луїза Цюпа, СНДМ. Владика Йосафат (Мощич),  Голова Ради євангелізації УГКЦ, інформував про  проведення Декади місійності в парафіях УГКЦ. А владика Володимир (Груца),  Єпископ  - помічник Львівської архиєпархії УГКЦ,  виголосив доповідь про Таїнство Покаяння та презентував видання на цю тематику.

18 травня зустріч продовжиться семінаром на тему: «Побудова команди і втілення змін». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.