Created with Sketch.

В УГКЦ заснували «Орден митрополита Андрея Шептицького»

13.09.2018, 10:04

Учасники Синоду Української Греко-Католицької Церкви прийняли рішення заснувати загальноцерковну партіаршу відзнаку «Орден митрополита Андрея Шептицького». Як вважають в УГКЦ, ця відзнака сприятиме гідному вшануванню постаті митрополита Андрея та його справ.

Учасники Синоду Української Греко-Католицької Церкви прийняли рішення заснувати загальноцерковну партіаршу відзнаку «Орден митрополита Андрея Шептицького». Як вважають в УГКЦ, ця відзнака сприятиме гідному вшануванню постаті митрополита Андрея та його справ.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Як інформувала РІСУ, з 2 по 11 вересня 2018 року у м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів УГКЦ, в якому взяло участь 42 архиєреї з України та поселень, зокрема, з країн Центральної, Північної та Західної Європи, Пiвнiчної і Пiвденної Америки та Австралiї.

 

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07