В Умані ввели посилений карантин на період святкування Рош га-Шана

В Умані ввели посилений карантин на період святкування Рош га-Шана - фото 1
У місті Умань Черкаської області запровадили посилені протиепідемічні заходи. Вони діятимуть до 23 вересня.

Про це повідомляє ТСН з плсиланням на пресслужбу Черкаської ОДА.

"В Умані запровадили посилені протиепідемічні заходи. Їхнє виконання контролюють фахівці міськрайонного управління Держпродспоживслужби Черкащини. Посилені заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Умані триватимуть до 23 вересня", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, відділ житлово-комунального господарства встановив щити про заборону купання у водоймах, а також чотири біотуалети в громадських місцях.

На кількох вулицях, якими пересуваються прочани, нанесли маркування безпечної дистанції.

"Проводиться постійний контроль за благоустроєм в зоні святкування... На 26 майданчиках встановили 104 контейнери для сміття, які обслуговує дев'ять одиниць автотранспорту", — додають у повідомленні.

Щоденно проводиться дезінфекція автомобілів поліції, сміттєвозів, контейнерів для сміття та обладнаних для них майданчиків.

Від 8 вересня щоденно прибирають та миють шість вулиць у районі святкування, дезінфікують місця загального користування семи будинків КНП "Уманське РЕУ №3".

"Створені запаси деззасобів, антисептиків для рук, рідкого мила, спецодягу, засобів індивідуального захисту для працівників комунальних служб. На це з міського бюджету виділили 337 тис. грн", — зауважують в ОДА.

Представники Міжнародного благодійного фонду імені рабі Нахмана визначили кількість прочан, які можуть перебувати в культових спорудах. Встановлено інформаційні табло щодо протиепідемічних заходів. Повсюдно поширюють листівки-пам’ятки.

"Культові споруди забезпечені безконтактними термометрами, одноразовими рушниками, санітайзерами, антисептиками для рук, рідким милом, деззасобами, пульверизаторами для деззасобів. Розроблений графік дезобробок, план схеми розміщення відвідувачів", -— додали у пресслужбі ОДА.

Нагадаємо, Україна закрила пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області "Нові Яриловичі", де зібралися близько двох тисяч паломників-хасидів, щоб, попри обмеження, потрапити до нашої країни на святкування юдейського Нового року.