Created with Sketch.

В УПЦ (МП) два нових єпископи

14.03.2018, 14:56

Синод Української Православної Церкви (МП), засідання якого відбулося 14 березня 2018 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, прийняв рішення про обрання двох нових єпископів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Синод Української Православної Церкви (МП), засідання якого відбулося 14 березня 2018 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, прийняв рішення про обрання двох нових єпископів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП. 

Єпископом Ладижинським, вікарієм Тульчинської єпархії, обраний архимандрит Сергій (Аніцой), клірик Тульчинської єпархії (Журнал №5).

Вікарієм Рівненської єпархії, єпископом Дубенським, призначено архимандрита Пимена (Вояту), клірика Київської єпархії (Журнал №6).

Місце наречення і хіротонії новообраних у єпископи згодом визначить Митрополит Онуфрій.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28