В УПЦ МП лякають українську владу «кінцем політичної кар’єри» через підтримку ПЦУ

В УПЦ МП лякають українську владу «кінцем політичної кар’єри» через підтримку ПЦУ - фото 1
В УПЦ МП лякають українську владу «кінцем політичної кар’єри», якщо ті підтримуватимуть Православну Церкву України.

Зокрема єпископ УПЦ МП Віктор (Коцаба) в інтерв’ю заявив, що підтримка ПЦУ для влади скінчиться плачевно. На його думку, воювати із Московським Патріархатом в Україні - це війна проти Бога і Церкви, повідомляє ДФУ.

«…це не тільки боротьба з Богом і виклик власному спасінню, а й кінець політичної кар’єри і стабільного життя. Недарма Святе Письмо говорить віддавати кесареве кесарю, а Боже – Богові», – заявив єпископ Моспатріархату в Україні Віктор (Коцаба).

Нагадаємо, Віктор (Коцаба) занесений у базу «Миротворця», як агент впливу Російської Православної церкви (РПЦ) в Україні. Віктору (Коцабі) інкримінують розповсюдження кремлівської пропаганди у вигляді т.зв. «Русского мира» від імені УПУ МП. На Миротворці зазначили, що він «використовуючи посаду займається поширенням за кордоном неправдивої, маніпулятивної інформації про події в Україні, розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі за допомогою підконтрольних інформаційних ресурсів “Союз православних журналістів”, “Перший козацький”, “Расколам.нет”». Також його назвали Противником незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії (країна-агресор) РПЦ.