В УПЦ МП насторожено сприйняли візит Зеленського до Вселенського Патріарха

В УПЦ МП насторожено сприйняли візит Зеленського до Вселенського Патріарха - фото 1
В УПЦ МП без натхнення сприйняли візит Володимира Зеленського на Фанар та його зустріч з Патріархом Варфоломієм.

Про це написав у своєму телеграм заступник відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ МП протоєрей Микола Данилевич повідомляє Фраза.

«Вважаю, що сам факт зустрічі президента Володимира Зеленського з Патріархом Варфоломієм у Стамбулі, незалежно від її результатів, може негативно відбитися на особистому рейтингу Президента і його партії" Слуги народу "», -зазначив речник УПЦ МП.

Він нагадав, що «віруючі УПЦ МП, які в своїй переважній більшості голосували в 2019 році за В. Зеленського, дуже насторожено сприйняли таку зустріч. Це ще більше відштовхне людей від підтримки "Слуг" на найближчих виборах.

«Люди бояться, що повернеться політика і ідеологія Порошенко», - резюмував протоєрей Микола.

Нагадаємо, 16 жовтня після молебню за Україну у Патріаршому храмі Святого Георгія Стамбула президент Зеленський та перша леді зустрілися зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

За повідомленням офіційного сайту президента, Володимир Зеленський запросив Патріарха відвідати Україну.

Глава держави висловив подяку Його Всесвятості за беззастережну особисту підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, нашої незалежності, а також за всю підтримку, яку Патріарх надає Україні, - йдеться у повідомленні.

«Вдячний за все, що ви зробили й робите для України. Для нас важлива така підтримка на шляху до миру. Україна – тепла й привітна. Ми всі будемо дуже раді вашому приїзду, це буде дуже важливий візит для України», – зазначив Володимир Зеленський.