В УПЦ відбулося наречення двох нових єпископів

18.06.2011, 13:26
В УПЦ відбулося наречення двох нових єпископів - фото 1
Призначені дати хіротоній.

Shep.gif17 червня у залі засіданнь Синоду УПЦ, що при резиденції  Предстоятеля Української Православної Церкви, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося наречення клірика Київської єпархії  архимандрита Діонісія (Константинова) у єпископа Шепетівського і Славутського. Чин наречення звершив Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні  владик УПЦ.

Нагадаємо, що рішення про обрання архимандрита Діонісія (Константинова) в єпископа Шепетівського і Славутського було ухвалено на засідання Священного Синоду УПЦ 14 червня 2011 року (Журнал № 44).

Архиєрейська хіротонія архимандрита Діонісія (Константинова) відбудеться 18 червня під час Літургії у Трапезному храмі Лаври.

Kapustin.gifУ залі засіданнь Священного Синоду УПЦ 17 червня також відбулося наречення клірика Криворізької єпархії  архимандрита Миколая (Капустіна) в єпископа Кременчуцького і Лубенського. Чин наречення звершив Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні  владик.

Рішення про обрання архимандрита Миколая (Капустіна) у єпископа Кременчуцького і Лубенського було ухвалено на засідання Священного Синоду УПЦ 14 червня 2011 року (Журнал № 45).

Архиєрейська хіротонія архимандрита Миколая (Капустіна) в єпископа Кременчуцького і Лубенського відбудеться 19 червня під час Літургії  на площі біля Всесвятського храму на місті будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору УПЦ. Про це інформує офіційний сайт УПЦ.