• Головна
  • В Заздрості стартувала друга благодійна школа англійської мови під патронатом Товариства «Свята Софія» США...

В Заздрості стартувала друга благодійна школа англійської мови під патронатом Товариства «Свята Софія» США

04.07.2016, 15:43
В Заздрості стартувала друга благодійна школа англійської мови під патронатом Товариства «Свята Софія» США - фото 1
ахід відбувається з благословення Митрополита Тернопільсько-Зборівського Високопреосвященного Василія Семенюка.

В неділю, 3 липня 2016 р.Б., в Музейно-меморіяльному комплексі ім. Патріарха Йосифа Сліпого у Заздрості на Тернопільщині, відбулось відкриття другої благодійної літньої школи англійської мови. Проєкт, організатором та головним спонсором якого є Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США (ТСС А), ініційовано минулоріч для дітей з родин учасників АТО, переселенців, дітей-сиріт та семінаристів Тернопільської духовної семінарії. Цього року організатори залучили також дітей із багатодітних родин та спудеїв Київської Трьохсвятительської семінарії УГКЦ. Захід відбувається з благословення Митрополита Тернопільсько-Зборівського Високопреосвященного Василія Семенюка.

Протягом трьох тижнів 22 учасників програми віком від 15 до 22 років з Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Харківської та Черкаської областей вивчатимуть англійську мову на початковому, середньому, вищому та найвищому рівнях. Останній з них було створено цьогоріч з думкою про підготовку учасників до міжнародного тестування з англійської мови TOEFL/IELTS. Лекції вестимуть кваліфіковані викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки: Трейсі Берґ, Марта Пенкальська, Анастасія Камінська й Ірина Іванкович. Передбачено багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, розуміння зі слуху, майстерності писання. Цього року навчання складається із трьох ранішніх та одного пополудневого блоків. Вечірні лекціі включають перегляд та обговорення кінофільмів, караоке та класи з американської кухні. Начальний процес йтиме не лише за традиційним методом підручника, але й передбачено ігрові та мультимедійні заняття із застосуванням новітніх технологій. Учасники програми матимуть неповторну нагоду спілкуватися живою англійською мовою, пізнати американську історію, культуру й традиції. Організатори подбали й про духовний вимір: в програмі школи, яка є екуменічною, – щоденні молитви, вервиця, Хресна Дорога, Божественна Літургія англійською мовою, проща до Зарваницької Божої Матері. Для активного дозвілля на території Музейного комплесу організатори обладнали спортивний майданчик, а для загального інтелектуального збагачення молоді запланували екскурсії визначними місцями Західної України.

Заздрість.jpeg

«Цей проєкт, що його ТСС А ініціювало з думкою про дітей з родин учасників та загиблих в АТО, біженців, сиріт та семінаристів Тернопільської та Київської духовних семінарій УГКЦ, має на меті згуртувати українську молодь навколо основ життя та діяльности патріярха Йосифа: віри і науки – «двох крил, якими підноситься людський дух в безкраї простори». Інвестиція у молоде покоління – це запорука майбутнього українського народу, про яке завжди дбав Блаженніший Йосиф, а знання іноземних мов він вважав апріорі природною необхідністю. Турбота ж про забезпечення цього майбутнього особливо гостро стоїть в умовах війни, яка поглинає уже тисячі життів молодих українців», - зазначила директор школи Ірина Іванкович. За її словами, свідченням потреби в такому проєкті школи мовного занурення є не лише той факт, що на другий курс зареєструвалися учасники минулорічного табору, але й те, що бажаючих покращити знання мови виявилося значно більше, аніж у 2015 році.

До активної співпраці у проведенні літньої школи долучилися Тернопільсько-Зборівська митрополія УГКЦ, Українська Католицька Освітня Фундація в Чікаґо, Фундація Українського Вільного Університету та Українська кредитова кооператива в Нью-Йорку.

Прес-служба Товариства «Свята Софія» США