"Ваш батько є диявол", - релігійні діячі відреагували на обстріл росіянами України

02 січня, 11:35
Суспільство
"Ваш батько є диявол", - релігійні діячі відреагували на обстріл росіянами України - фото 1
Представники різних конфесій написали у соціальних мережах коментарі з приводу чергового масованого обстрілу російськими окупантами території України ракетами і дронами вночі з 1 на 2 січня.

"Знову у тривозі міста України. Лютий російський ворог, як злодій, вчергове чинить акт державного тероризму, обстрілюючи мирних мешканців, прагне нас вбити і погубити. Цим кремлівський тиран і його прислужники та раби на ділі вкотре засвідчують, що до них справедливо можна прикласти слова Писання: «Ваш батько є диявол; і ви хочете виконувати похоті батька вашого. Він людиновбицею був споконвіку і не стоїть в істині, бо істини немає в ньому» (Ін. 8:44), — зауважує Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

Ми дякуємо нашим захисникам, зокрема силам протиповітрної оборони, за їхнє служіння і благословлямо їх! Нехай Бог допоможе вам у всьому, щоби злочинні наміри російської терористичної імперії не досягали успіху. А на голови тих, хто раз за разом посилає на українські міста свої знаряддя вбивства, нехай впаде кара Божа.

Ми ж молимося та просимо (Псалом 63):

«Почуй, Боже, голос мій у молитві моїй. Від лютого ворога охорони життя моє. Укрий мене від намірів злодіїв і від зборища беззаконників.

Вони наче меч нагострили язик свій і, мов стріли, кидають слова образи, щоб таємно стріляти в неповинного; стріляють в нього несподівано і не бояться.

Вони утвердились у злому намірі, змовляються поставити таємно сітку і кажуть: хто їх побачить?

…Але уразить їх Бог стрілою. Несподівано стріла Божа вдарить їх. Вони покарають себе своїми ж словами.

Всі, хто побачить їх, відійдуть від них. І нападе страх на всіх людей, вони сповістять про діла Божі, бо зрозуміють, що то — Його діло». Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!"

"Хворі злочинні рашисти знову взялися за те, що вміють найкраще - нищити і вбивати", — наголошує Директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського РКЦ у Києві о. Петро Балог.

"Коли летять російські ракети, дрони, кинджали — молюсь про три речі: щоб Господь допоміг нашим захисникам неба збивати ту всю смертоносну нечисть (ракети, шахеди, а вибух кинджала це щось), щоб допоміг службам ліквідовувати наслідки (гасити, розчищати, лікувати) і щоб подарував чудо бачити падіння російської політичної і військової системи (одержимої сатанинським духом вкрасти, вбити, погубити)", — молитовно просить старший пастор Ірпінської біблійної церкви Микола Романюк.

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, за попередніми результатами противник застосував 99 засобів повітряного нападу - ракет різних типів.

Силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із підрозділами Сил оборони України знищено 72 повітряні цілі:

- 10 із 10 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал»;

- 59 із 70 крилатих ракет Х-101/Х-555/Х-55;

- 3 із 3 крилаті ракети «Калібр».

За попередніми даними, внаслідок цієї атаки російських агресорів по мирних містах України 4 людей загинули і мінімум 92 постраждали.