Created with Sketch.

"Вбивати рашистів – не гріх" , — єпископ ПЦУ

06.03.2022, 13:58

Владика Михаїл роз'яснив чому вбивати російських загарбників - не гріх

Жодного гріха у цьому немає.

«Якщо цей ворог стріляє по твоєму домі, стріляє по твоїх ближніх, то це вже ворог Божий. Адже він зазіхнув на життя людини. Цей ворог повинен бути знищений. Жодного гріха у цьому немає. Навіть до сповіді не треба йти», – сказав владика.

Читайте також
Суспільство Керуючий Білоруською Автокефальною Православною Церквою (БАПЦ) помолився за українських воїнів
06 березня, 17:01
Суспільство У Рівному відбулася міжконфесійна зустріч за участі військових капеланів
06 березня, 09:49
Суспільство На Запоріжжі поліцейські та капелани евакуювали з прифронтових сіл цивільних
06 березня, 09:43
Суспільство Митрополит Епіфаній передав воїнам портативні дефібрилятори
06 березня, 09:17