Ви Президент України чи слуга Путіна?: священик УГКЦ написав листа Зеленському

Ви Президент України чи слуга Путіна?: священик УГКЦ написав листа Зеленському - фото 1
Священик УГКЦ із Львівщини (м. Червоноград) Михайло Нискогуз написав Відкритий лист Президенту України Володимиру Зеленському і «слугам народу».

Про це отець повідомив на своїй сторінці у Facebook, пише Дивись.info.

«Хто вони, звідки взялися і кому служать?! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» Найбільшою трагедією України є те, що керують нею ті, які її зовсім не люблять»/ М. Грушевський/.» – так починається лист священика до Зеленського.

У листі священик критикує теперішню владу і вважає, що до всіх процесів в Україні причетна російська влада.

«На шостому році російсько-української війни Україна проходить надзвичайно важке випробування Президентом Зеленським та його партією «зелених слуг», яких нам визначили в Москві для знищення української державності і які поступово, крок за кроком, під мирними закликами про припинення війни намагаються остаточно віддати Україну в «путінські обійми», – пише священик.

Священик звернувся безпосередньо до Володимира Зеленського. Він розкритикував президента за те, що той прийняв нейтралітет і спостерігає, що роблять з Україною депутати.

Крім того, священик виступає проти капітуляції і вважає, що нинішня влада не дає українській армії належним чином захищати країну.

Закінчив лист отець словами про те, що молитиметься за Зеленського і проситиме Бога, щоб він вселив у його серці любов до українського народу.