Ви відповісте перед Богом! Митрополит УПЦ МП "подякував" Кирилу за пролиту в Україні кров

Ви відповісте перед Богом! Митрополит УПЦ МП "подякував" Кирилу за пролиту в Україні кров - фото 1
Настоятель Банченського монастиря в Чернівецькій області УПЦ МП митрополит Лонгін (Жар), під час недільної проповіді "подякував" керманичу РПЦ Кирилу Гундяєву за те, що він благословив росіян на вбивство українців під час війни.

Про це повідомляє Апостроф.

"Ваша святість, дякуємо за ваше благословення. За те, що гинуть люди і проливається кров. За те, що ви бомбили наші монастирі, наші церкви. За те, що ви вбиваєте наших ченців, наших священиків. Дякуємо, Ваша святість, за велике ваше благословення на кровопролиття", – сказав митрополит Лонгін.

Він додав, що за це Кирил відповість перед Богом.

"Хтось буде відповідати за пролиту кров, за материнські сльози, за дітей, які залишилися сиротами. Ті, що благословляли війну та кровопролиття - ви відповісте перед Богом. За кожну сльозинку материнську, за кожну свіжу могилку ви відповісте перед Господом Богом. Ви поранили весь український православний світ, ви завдали нам болю. Не шукайте собі виправдань", - сказав настоятель Банченського монастиря.

Наприкінці січня 2015 року, нагадаємо, вікарій Чернівецької єпархії УПЦ (МП) митрополит Банченський Лонгин (Жар) закликав румуномовне населення Буковини бойкотувати мобілізацію до українська війська, також він критикував керівників держави, називаючи їх «проклятими» та «сатаністами», за те, що вони «знаходять задоволення» у «кровпролитті» – війні на Донбасі.