• Головна
  • Новини
  • Відомі письменники проведуть майстер-класи на Київському фестивалі християнської книги...

Відомі письменники проведуть майстер-класи на Київському фестивалі християнської книги

12.03.2011, 08:47
Відомі письменники проведуть майстер-класи на Київському фестивалі християнської книги - фото 1
У рамках V Київського міжнародного фестивалю християнської книги письменники проведуть спеціальні майстер-класи для літераторів та усіх хто цікавиться письменницьким мистецтвом.

У рамках V Київського міжнародного фестивалю християнської книги письменники проведуть спеціальні майстер-класи для літераторів та усіх хто цікавиться письменницьким мистецтвом.

Paul-Young.jpgСпеціальний гість фестивалю, Вільям Пол Янг  - автор бестселера «Хижа», проданого 15-мільйонним тиражем в 40 країнах світу - виступить перед аудиторією з темою «Пригода бестселера». Під час спілкування американський автор розповість, що потрібно робити авторові-початківцю  й детально розповість історію народження «Хижі». Майстер-клас Пола Янга також висвітлить питання використання соціальних медіа, роботи із засобами масової інформації (свої відгуки, статті, інтерв'ю про «Хижу» надрукували такі авторитетні медіа як The New York Times, The Los Angeles Times, Forbes, USA , ABC, BBC, The Huffington Post та ін.)

Враховуючи те, що «Хижа» викликала дуже різкі оцінки у низки християнських лідерів США, автор розповість, як сприймати критику і відповідати на неї.

D._Baker.jpgІнший американський письменник, історик Девід Бейкер поділиться 15-літнім досвідом на семінарі «Подорож у часі: проблеми історичної белетристики». Бейкер відомий тим, що для написання своїх книг він тривалий час збирав історичні матеріали, відвідував описувані в книгах місця.

У ході досліджень він брав інтерв'ю у самих різних людей, в тому числі у Манфреда Роммеля (сина німецького фельдмаршала Ервіна Роммеля) і Йохана Фосса, який служив у лавах «Ваффен-С». Багато з оповідань лягло в основу книги «Зваблювання Єви Фольк».

Американський новеліст висвітлить такі питання: хто керує дослідженнями; значення часу й місця; системи для полювання і збору інформації; дослідницькі теги; системи для зберігання інформації та багато іншого.

V.Imakaev.jpgУкраїнський письменник, який нині мешкає в США, автор фантастичного роману «Парадайз» (виданого одним з найбільших американських видавництв WestBow Press) Володимир Імакаєв виступить з дискусійною темою «Художня література: розвага чи служіння?». Християнський автор розповість, як використовувати в літературі свої дари і таланти; з чого почати молодому літератору; як створювати живих героїв; про побудову сюжетних ліній; про джерела натхнення та інше.

На думку організаторів фестивалю, майстер-класи будуть цікаві як письменникам-початківцям, так і літературним критикам, філологам, перекладачам, студентам. «Ми спеціально запросили християнських авторів, які домоглися успіху і визнання на Заході, щоб наші письменники перейняли досвід. І вже через кілька років самі їхали в США ділитися своїми літературними здобутками», - коментує директор фестивалю християнської книги Тарас Бойко.