Вийшов новий фільм-розслідування "Геть РПЦ! Останній бій"

06 червня, 09:23
Суспільство
Вийшов новий фільм-розслідування "Геть РПЦ! Останній бій" - фото 1
65% українців вважають, що Патріарх Кіріл і РПЦ підтримують та заохочують агресію Росії проти України. 47% впевнені, що представники УПЦ МП поширюють російську пропаганду та виправдовують дії РФ. 34% переконані, що священики УПЦ МП співпрацюють з окупаційною владою.

Чому ж тоді російська Церква досі діє в Україні? Про це та про тих, хто захищає "русскій мір" і кремлівську Церкву – в новому фільмі Миколи Княжицького "Геть РПЦ! Останній бій", який доступний за посиланням. Про це інформує Obozrevatel.

Фільм продовжує серію документальних розслідувань на тему діяльності російської Церкви в України: "Церква без Христа" і "РПЦ: Операція Ліквідація".

"В той час як Московський Патріарх Кіріл оголошує Україні "священну війну", український парламент вже півтора року не може дійти згоди щодо заборони російської Церкви в Україні", – звертає увагу народний депутат Микола Княжицький, який у 2022 році виступив із законодавчою ініціативою повної заборони РПЦ в Україні.

Кремлівська Церква має лобістів як на міжнародній арені, так і всередині парламенту. У фільмі про те, хто вони, які аргументи на захист РПЦ висувають та чому заборона РПЦ – це передумова нашої перемоги у війні з Росією.

"Ми маємо шанс вирішити питання історичного масштабу, якщо парламент нарешті розгляне в другому читанні законопроект про заборону діяльності Російської Православної Церкви. Це нечувано, що в Україні на третьому році великої війни діють структури ворожої Церкви під прикриттям так званої УПЦ МП. Остання фортеця Москви в Україні має впасти. Лишилося зробити тільки один крок", – зазначає політик.