Військова притча про труси і хрестик

14.03.2022, 10:32
Військова притча про труси і хрестик - фото 1
Я буддист. В тантричній доктрині, котру я сповідую "рінпоче" (патріарх) - це ВСЕ. Без нього твої шанси на успіх відсутні. Я не уявляю ситуації, в котрій би він благословив чи виправдав початок війни. Це неможливо не лише практично, але і доктринально.

Можливо тому я не розумію обухівських адептів УПЦ МП, котрі навіть зараз дозволяють собі обурюватися критикою в бік керівництва їх конфесії.

Ок, ви кажете що молитеся за мир та інколи, нібито, за перемогу нашої армії? Ви переховуєте мирян під час обстрілів і допомагаєте теробороні?

І паралельно тримаєтеся за заляпану кров'ю рясу вашого патріарха і починаєте бурмотіти шось незрозуміле коли вас намагаються відтягнути від неї?

Ви вважаєте неприпустим критикувати того, хто благословив вбивство вас і ваших родин?

При цьому частина з вас, когнітивно контуженіша за інших вважає, що критика Церкви Третього Рейху це критика самого бога. Того, котрого в ній ніколи не було, оскільки, кажучи доступною для вас термінологією "благодать у цій сталінській конструкції відсутня як опція".

Юродивість, з котрою ви захищаєте церковну хоругву окупантів схожа на ірраціональне прагнення вдягнути темні окуляри щоб раптом не впізнати свого гвалтівника.

Схожою є позиція ієрархів РПЦ на Обухівщині, котрі на другому тижні війни так і не озвучили свою публічну позицію. Втім, очевидно, що у голові морально здорової людини не можуть одночасно і паралельно співіснувати тероборона і Гундяєв.

Складається враження, що обухівські миролюбці зайняли позицію етично близького їм Іуди. Вона проста: переможуть окупанти - ми молилися за мир, переможе Україна - ми були за перемогу. В першому випадку УПЦ МП зберігає статус-кво, в другому - примазується до історії. Хоча вже сьогодні очевидно, що у новій Україні місця для неї просто не буде.

Саме тому обухівським фарисеям в рясах не треба чекати на відмашку від колаборантів Іони і Онуфрія, а визначитися вже сьогодні, тут і зараз. Якшо перед богом слабо, то хоча би перед собою і прихожанами: ХРЕСТИК чи ТРУСИ?

Поки що, здається, перемагають спідні. А жаль, бо є інфа, що чорти вже складають свої пекельні списки, а під новою партією казанів іронічно посміхається вогник спокути.

Це спеціальна лімітована серія для лицемірів, котрі намагаються усидіти на двох стільцях при тому, що один з них вщент перемазаний сіркою і смолою, цими супутниками геєни огненої.

Відлипнути від нього все ще можна. Якщо ти дійсно віриш, а не імітуєш.Якщо для тебе хоча би щось значить кров Маріуполя, Харкова і Бучі.