Він став гордістю Української держави, - Предстоятель ПЦУ про Віталія Марківа

Він став гордістю Української держави, - Предстоятель ПЦУ про Віталія Марківа - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній з рідістю зустрів звістку про визволення із італійської в'язниці нацгвардійця Віталія Марківа.

Про це першоєрарх написав у себе на Фейсбуці.

"Подія, на яку Україна чекала три роки та чотири місяці. І нарешті вчора пролунали омріяні слова: “Віталій Марків – вільний!”. Ми із легкістю та радістю ділимось між собою цією звісткою, та боротьба за справедливість була важкою і довгою. Віталій мужньо тримав удар російської пропаганди".

Віталій Марків, за словами Предстоятеля ПЦУ, став "справжньою гордістю Української держави, а також прикладом для студентів-курсантів, які, ставши військовослужбовцями, будуть захищати Батьківщину".

"Господи, Ти воістину визволяєш тих, хто надіється на Тебе (пор.: Сир. 51: 12). Тож сьогодні ми дякуємо Богові за Його милість, за те, що правда обов’язково перемагає, хоч це потребує незламної позиції та витривалості. Її демонстрували тисячі українців, які виходили на акції підтримки Віталія Марківа, усі хто писав листи, поширював правду та молився за визволення українського воїна. Її показали державні діячі та дипломати, юристи, які робили все можливе і неможливе для перемоги правди", - наголоств Митрополит ПЦУ Епіфаній.