Влада Саудівської Аравії заборонить паломникам торкатися каменю Кааби

09.07.2020, 14:52
Світові
Хадж - фото 1
Хадж
Розпорядження про запобігання поширенню Covid-19 серед паломників було видано Міністерством у справах хаджу та умри Саудівської Аравії.

.Про це повідомляє портал Кредо з посиланням на саудівську газету «Аш-Шарк аль-Аусат».

«Торкатися до Кааби і цілувати його забороняється», - сказано у повідомленні міністерства.
За повідомленням газети «Аш-Шарк аль-Аусат», задля запобігання можливому наближенню до каменю, влада встановила бар’єри. Від тепер під час виконання релігійних обрядів на території мечеті в Мецці може бути присутня група молільників у кількості не більше 50 осіб.

Всі вони повинні носити медичні маски і дотримуватися дистанції. Також і між шатрами в наметовому містечку для паломників повинна бути встановлена санітарна відстань не менше 1,5 метри.

Воду зі священного джерела Замзам, яке розташоване в колодязі під площею мечеті Аль-Харам, будуть давати віруючим тільки в одноразовому посуді.

Раніше влада Саудівської Аравії оголосила, що через коронавірус хадж в цьому році відбудеться без участі паломників з-за кордону. В ньому візьме участь не більше десяти тисяч осіб, у порівнянні з двома мільйонами паломників, які щорічно прибувають сюди на хадж.

Саудівська Аравія займає перше місце серед арабських країн за кількістю інфікованих коронавірусом. Кількість нових випадків постійно збільшується. Число захворілих перевалило за 217 тисяч.