Власник московського клубу, де проходила "гола вечірка", подарував РПЦ мощі святого Миколая

08 січня, 11:54
Світові
Власник московського клубу, де проходила "гола вечірка", подарував РПЦ мощі святого Миколая - фото 1
Московський підприємець Михайло Данилов – власник клубу "Мутабор", де проходила "гола вечірка", що викликала публічний скандал у Росії за участю поп-зірок, - передав Російській Православній Церкві частину мощів Миколи Чудотворця.

Це відбувається на тлі переслідування учасників вечірки владою та активістами, повідомляє Радіо Свобода.

У коментарі телеграм-каналу Mash Данилов розповів, що купив частинку мощів у Ватикані ще восени, щоб передати її храму у центрі Москви, де служить його духівник. На відео, де Данилов передає реліквію священикові, показано сертифікат її справжності.

"У нас кілька клубів, у тому числі "Мутабор", такий відомий останніми подіями. Але ми говоримо, що ми проти мракобісся, диявольщини, ми підтримуємо всіляко Церкву", – заявив Данилов.

Приватна вечірка у клубі, присвячена відкриттю виставки фотографій журналу Playboy, відбулася 20 грудня. Для гостей, серед яких були відомі артисти та медійні персонажі, такі як Філіп Кіркоров, Лоліта Мілявська, Ксенія Собчак та інші, рекомендувався дрес-код із мінімумом одягу.

Багато хто прийшов у напівпрозорих вбраннях або напівоголених. Відеозаписи з вечірки потрапили до інтернету та викликали скандал у російській блогосфері, а потім і офіційне засудження. Провоєнні блогери звинувачували зірок у розпусті, особливо недоречній, на їхню думку, під час російського вторгнення в Україну.

Власник московського клубу, де проходила 'гола вечірка', подарував РПЦ мощі святого Миколая - фото 127781

Щодо організатора вечірки блогера Анастасії Івлєєвої було розпочато податкову перевірку. Крім того, до суду надійшов колективний позов проти неї від групи неназваних осіб із вимогою стягнути один мільярд рублів моральної шкоди. Банк "Тінькофф" припинив рекламну співпрацю з нею, а компанія МТС прибрала її зі списку амбасадорів. Івлєєва покинула Росію.

Як Івлєєва, так і багато гостей заходу, включаючи Кіркорова, Мілявську, Собчак та Діму Білана, опублікували відео з вибаченнями за свою поведінку. Виступи за участю деяких присутніх на вечірці артистів було вирізано з новорічних телепрограм.

Ще один гість заходу репер Vacio (Микола Васильєв) отримав 15 діб адміністративного арешту за звинуваченням у дрібному хуліганстві. Відразу після звільнення його знову затримали та призначили ще 10 діб арешту за тією самою статтею.