ВРЦіРО завершила адвокаційний візит до Бразилії

ВРЦіРО завершила адвокаційний візит до Бразилії - фото 1
На завершення свого візиту до Бразилії делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) провела 24 травня заходи в містах Сан-Пауло та Бразиліа.

Джерело: ВРЦіРО

Частина делегації у складі Анатолія Райчинця (УБТ), Ігоря Бандури (ВСЦЄХБ), Олександра Бабійчука (УЦХВЄ), Івана Русина (УЄЦ), о. Ростислава Воробʼя (ПЦУ), Олександра Павенко (УЦХВЄ) та Олександра Зайця (ІРС) відвідали головний офіс Бразильського Біблійного товариства (ББТ) в м. Сан-Пауло.

Зранку єпископ Олександр Бабійчук провів богослужіння для персоналу Біблійного товариства, який налічує більше 600 осіб. Після цього представників ВРЦіРО ознайомили з роботою Бразильського Біблійного товариства і провели екскурсію по Центру друку Біблії. Цей центр працює цілодобово і видає щодня 33 000 (!) примірників Біблії та Нових Завітів, а щомісяця 1 млн. примірників Біблій.

ВРЦіРО завершила адвокаційний візит до Бразилії - фото 134878

В цей же день в м. Бразиліа єпископ РКЦ Олександр Язловецький разом з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Бразилії Андрієм Мельником зустрілися з кардиналом РКЦ Пауло да Коста. Після зустрічі з кардиналом єпископ Олександр Язловецький і посол Андрій Мельник провели прес-конференцію для католицьких медіа Бразилії, на якій розповіли про російську агресію проти України і про страждання українського народу та відповіли на запитання журналістів щодо релігійних переслідувань на тимчасово окупованих територіях України, руйнування російськими військовими храмів, різних церков тощо.