Вселенський Патріархат дякує Україні за реставрацію Андріївської церкви

Вселенський Патріархат дякує Україні за реставрацію Андріївської церкви - фото 1
Екзарх Вселенського патріарха єпископ Команський Михаїл (Аніщенко) подякував всім тим хто долучився до реставрації Андріївської церкви у Києві і привітав зі святом всіх хто носить ім'я, на честь святого Апостола Андрія Первозваного

Як повідомляє Україна молода, про це екзарх сказав після урочистої Літургії у храмі, який є культурною пам’яткою епохи бароко ХVІІІ століття.

За його словами, у Андріївській церкві після тривалої реставрації невдовзі почнуть проходити регулярні богослужіння, про їх розклад буде сповіщено додатково.

«Шкода, що через карантинні обмеження не було можливості, щоб відвідувачів було як в звичайні дні. Сьогодні я вітаю всіх хто носить ім'я, на честь святого Апостола Андрія Первозваного. Хотілося б сьогодні відзначити і подякувати всім тим хто долучився до реставрації цієї церкви. Наскільки я знаю за такий тривалий період було виконано дуже багато робіт, зокрема по укріпленню і самого фундаменту. Ми дякуємо і державі Україна, яка допомогла завершити процес реставрації і приватним жертводавцям, які доручили і тим, хто своєю багаторічною працею відновив перлину Київської духовності. Сподіваємо, що найближчим часом у нас будуть проходити регулярні богослужіння у Святоандрійському храмі. Про розклад програми богослужіння буде сповіщені додатково, і всі кияни і гості столиці зможуть відвідати цю духовну святиню», - сказав екзарх.

Як повідомляла РІСУ, святкове урочисте богослужіння відбулося в Андріївській церкві вперше після тривалої, 11-річної реставрації культурної пам’ятки ХVIIIстоліття у стилі бароко в неділю, 13 грудня.