Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує родини зниклих безвісти

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує родини зниклих безвісти - фото 1
Команда Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка зустрілась з представниками Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Про це повідомляє сайт Патріоти Донбасу.

ВРЦіРО з 2014 року підтримує родини полонених і зниклих безвісти та всебічно допомагає їх поверненню додому. На зустрічі обговорили нові шляхи співпраці Офісу Уповноваженого з представниками ВРЦіРО. Зокрема, присутні домовилися про сприяння та більш широку допомогу регіональним координаторам Уповноваженого з боку ВРЦіРО.

«Кожної миті йде відважна боротьба за незалежність нашої країни! Сьогодні – це для нас найголовніше! Знаю наскільки важливою є Ваша роль в процесі збереження України. Також знаю про Вашу результативну місію у процесі звільнення полонених, сприянні пошуку безвісти зниклих. Дуже вагомим є те, що є священники з різних конфесій, які на передовій разом із захисниками України, здійснювали та продовжують здійснювати важке та дуже важливе служіння! У родин зниклих безвісти є великий запит на духовну підтримку, на допомогу від релігійних організацій. Віра їх рятує. Ми шануємо участь духовенства у цій справі. Й сподіваємося на довгу та плідну співпрацю. Разом ми зможемо підставити плече сім'ям, які переживають найскладніші часи, надати їм допомогу. А врешті - перемогти!» – наголосив під час зустрічі Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує родини зниклих безвісти_1

Голова Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних організацій, єпископ Української Лютеранської Церкви В'ячеслав Горпинчук звернувся до Уповноваженого та всіх присутніх, висловлюючи слова підтримки та запевнив, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій продовжить підтримувати як родини Захисників, так і тих, хто здійснює таку складну місію – допомагає в пошуках та поверненні безвісти зниклих Захисників України.

«З 2014 року, з початком війни росії проти України, багато наших Захисників стали заручниками агресора, багато – безвісти зниклих, загиблими. Ми дякуємо Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій за те, що Ви завжди були поруч як з родинами наших Захисників, так і з українським народом. Неодноразові зустрічі на прохання родин Захисників, Ваші молитви, духовна підтримка, щоденні добрі справи, міжнародна діяльність щодо звільнення полонених та пошуку безвісти зниклих – все це ми надзвичайно цінуємо та шануємо Вашу працю», - зазначила координаторка Уповноваженого Анастасія Голішевська.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує родини зниклих безвісти_2

Під час зустрічі кожний із регіональних координаторів розповів про роботу в регіоні, поділився історіями родин, які не залишили нікого байдужими.

Серед координаторів є і матері, які починаючи з 2014 року борються за звільнення своїх синів та співпрацюють з Олегом Котенком та ГО «ГРУПА ПАТРІОТ».

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій підтримує родини зниклих безвісти_3

«Ми не вперше звертаємось до ВРЦіРО з проханням у вирішенні проблеми, яка не стала чиєюсь окремо, за ці роки війни вона стала нашою спільною… По справжньому. Адже тема заручників, безвісти зниклих наших Захисників – це не лише тема війни, агресії рф, безпеки, політики, геополітичних викликів. Це тема, що демонструє цінність таких понять як: життя, самопожертва, вірність, Батьківщина, любов до ближнього. Ця проблема давно вийшла за рамки питань лише звільнення заручників. Це ще багато різних індивідуальних історій, які вже є…і стануть частиною історії України. Дякую від родин Захисників Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій за те, що Ви завжди поруч з нами у нашому спільному горі. Дуже цінною є Ваша підтримка. Ви – дійсно духовний щит України!», - зазначила мати заручника Лідія Місюренко.