Всеукраїнський форум християнської єдності закликає консолідуватися у безперервній онлайн-молитві за Україну

Всеукраїнський форум християнської єдності закликає консолідуватися  у  безперервній онлайн-молитві за Україну - фото 1
22 лютого 2022 року у форматі онлайн розпочне свою роботу Всеукраїнський форум християнської єдності. Йтиметься про християнську єдність як консолідацію в служінні українському народові.

За словами організаторів - Благодійного Фонду «Основа поколінь України», цей Форум – це актуальна відповідь молитвою і справою на сучасні виклики.

Мета Форуму: християнська єдність в молитві і спільній справі: створити й реалізувати Національну комплексну програму виходу з кризи християнства і України (2022 - 2024).

Завдання Форуму: Відповісти молитвою і дією на сучасні виклики і загрози: започаткувати
всеукраїнську міжконфесійну безперервну онлайн-молитву і піст за Україну.

За результатами Форуму передбачається підготовка аналітичних матеріалів та пропозицій для Президента України, Кабінету Міністрів України, розміщення матеріалів у ЗМІ, на сайтах церков і державних організацій, дотичних до порушених проблем.

Аудиторія Форуму: християни (православні, католики, протестанти, євангельські християни): науковці, педагоги, керівники громадських організацій, партій, діячі культури, політики, державні службовці, бізнесмени, аграрії, економісти, судді, юристи, адвокати, керівники ЗМІ, журналісти, капелани, військовослужбовці.

Тематичні сфери обговорення проблем на Форумі: духовність; право; наука, технологія, освіта; сім'я, оборона та безпека; соціологія; засоби масової інформації; культура; економіка; здоров'я та екологія.

Деталі тут.