Всеукраїнський Собор створив найбільшу онлайн карту християнських церков України

27 січня, 09:01
Суспільство
Команда Всеукраїнського Собору створила наразі найбільшу онлайн карту християнських церков України, яка налічує 8500 церков різних конфесій та деномінацій.

Ознайомитися з картою можна на сайті Собору у розділі “Поруч”.

Як йдеться у повідомленні, користувачі можуть знайти потрібну церкву за кількома різними параметрами: конфесія, область, місто та назва церкви. Крім цього, якщо у користувача увімкнена геолокація, то на карті автоматично будуть підтягуватися церкви, що знаходяться поруч.

За фільтром “Конфесія” користувачі можуть знайти церкви християнської віри, що входять до Ради євангельських протестантських церков України, Української міжцерковної ради та Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (православні, протестантські та католицькі церкви).

"Це особливо необхідно, коли людина відвідує чи переїхала до нового міста і шукає церкву своєї конфесії. Також дана карта буде корисною тим, хто хоче ознайомитися з церквами поблизу у своєму місті. Якщо Вашої церкви немає на карті, то просимо заповнити Заявку на додавання Вашої Церкви за посиланням", - зазначають у Всеукраїнському Соборі.