• Головна
  • Новини
  • «Якщо знову обиратимемо бандитів у Верховну Раду, тоді чекатимемо на третій Майдан», – Любомир (Гузар)...

«Якщо знову обиратимемо бандитів у Верховну Раду, тоді чекатимемо на третій Майдан», – Любомир (Гузар)

24.10.2014, 11:28
«Якщо знову обиратимемо бандитів у Верховну Раду, тоді чекатимемо на третій Майдан», – Любомир (Гузар) - фото 1
Водночас Блаженніший Любомир переконує, що сьогодні «нема нічого, що б нам перешкоджало рухатися».

huzar.jpg«Щоб не змарнувати шансу, треба працювати. Перестати красти, брати і давати хабарі, не горнути гроші для себе, а працювати для суспільства». Таке переконання висловив архиєпископ-емерит Блаженніший Любомир (Гузар) в інтерв’ю журналу «Країна».

Блаженніший висловив надію, що сьогодні є значно більше людей, які хочуть змін, ніж 2004-го. «Щоб не змарнувати шансу, треба працювати. Перестати красти, брати і давати хабарі, не горнути гроші для себе, а працювати для суспільства. Виглядає, що той вибух – уявімо велику хвилю води – усе ще йде. І що при Божій помочі і нашій праці ми його не втратимо. Але якщо знову обиратимемо бандитів у Верховну Раду, як було перед тим – змарнуємо і другий Майдан. Тоді чекатимемо на третій. Але я надіюся на краще, бо прийшло покоління, яке не дуже заражене радянськими звичаями, мисленням. І коло них є поважне число старших людей, які готові працювати над змінами», – сказав духовний лідер українців.

Він вважає, що перед українцями ще багато роботи в побудові демократичної країни. «Але будьмо обережні. Ви слідкуєте за виборчою кампанією? Якість вибору, філософія депутатів, те, як вони й далі купують і продають душі, показує: ще є багато роботи», – каже Архиєпископ.

Водночас Блаженніший Любомир переконує, що сьогодні «нема нічого, що б нам перешкоджало рухатися». «Хіба тільки наша глупота або лінивство», – зазначив Архиєпископ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.