• Головна
  • Новини
  • Єпископ Броніслав Бернацький став новим головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні...

Єпископ Броніслав Бернацький став новим головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні

02.12.2018, 10:54
Єпископ Броніслав Бернацький став новим головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні - фото 1
Під час 51-го засідання Конференції римо-католицьких єпископів в Україні, яке проходила у Брюховичах на Львівщині з 30 листопада по 1 грудня, обрано нового голову Конференції.

Під час 51-го засідання Конференції римо-католицьких єпископів в Україні, яка відбувалася у Брюховичах на Львівщині з 30 листопада по 1 грудня, обрано нового голову Конференції.

Про це повідомляє Католицький Медіа-Центр.

Наступні п’ять років головою Конференції римо-католицьких єпископів в Україні став єпископ Броніслав Бернацький, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії. Першим заступником обрано митрополита Львівського архиєпископа Мечислава Мокшицького.

Єпископи також ухвалили Звернення до вірних про проведення в 2019 році Року подружжя і сім’ї. Ухвалено також Пастирський лист на свято Святої Родини на 30 грудня 2018 року, в якому обговорені деталі Конгресу родин, що відбуватиметься з 20 до 22 вересня 2019 року в Шаргороді й Вінниці та форми літургійного пережиття Року родини.

52-ге пленарне засідання Конференції римо-католицьких єпископів в Україні призначене на 26–28 березня 2018 року у Львові.