Єпископ РКЦ до єпископів Росії, Білорусі та Німеччини: «Чому ви мовчите, поки нас вбивають»

Єпископ РКЦ до єпископів Росії, Білорусі та Німеччини: «Чому ви мовчите, поки нас вбивають» - фото 1
Єпископ Едвард Кава звернувся до єпископів Німеччини, що боретеся за права меншин та уболіває над кліматчними змінами, та до мовчазних єпископів Білорусі та Росії.

Джерело: CREDO

"Дорогі у Христі брати і сестри католики Німеччини, Білорусі та Росії. Чому ви мовчите, поки нас вбивають? Де ваш голос солідарності з невинними жертвами путінської Росії? Де ваші вчинки, що свідчать про любов; вчинки, без яких наша християнська віра є мертвою; де ваша активна позиція? Лідери ваших країн – одні підтримують агресію, інші самі є її джерелом, а ви мовчите? Це ваша версія християнства? Ви ще пам’ятаєте, що мовчати на гріх – теж гріх?

Незалежну демократичну країну в самому центрі Європи танками, ракетами та автоматами скерованими на цивільних громадян, змушує «до миру» країна, яка сама ж цей мир у нас забрала ще у 2014 році.

Армія Росії прийшла до нас на Донбас і Крим, принесла смерть і розруху, політичні репресії та страх. Але ми всіма силами намагалися зберегти мирне небо над рештою територій нашої Батьківщини. І ми на нікого не нападали. Ми нікого не провокували. А 24 лютого 2022 року Росія розв’язала війну по всій Україні.

Нас розстрілюють на ваших очах, просто у прямому ефірі, а ви брати-християни, що у цей час робите ви? «Каїн напав на Авеля, свого брата, й убив його. Тоді Господь сказав до Каїна: “Де Авель, брат твій?” Той відповів: “Не знаю. Хіба я сторож брата мого?” (Бт 4, 8-9)",- запитує єпископ Едвард Кава.