"З нами Бог і ЗСУ!", - єпископ Едвард Кава закликав посилити молитви за Україну

26 травня, 09:33
Католики
"З нами Бог і ЗСУ!", -  єпископ Едвард Кава закликав посилити молитви за Україну - фото 1
Єпископ-помічник Львівської архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні Едвард Кава у 90 день війни звернувся до українців, які вже втомилися від війни, із закликом триматися і молитися.

"90 днів боротьби за право мешкати у власному домі, у власній країні. 90 днів героїчного протистояння. 90 днів війни за Свободу. Чи думали ми до 24 лютого, що знову будемо проливати кров за те, що здавалося таким незмінним і очевидним, як наша Незалежність? Ні. Чи думав світ після 24 лютого, що Україна протримається у цій війні так довго? Ні.

Але, на жаль, Україна платить сьогодні дуже високу ціну за те, що їй і так належить, і на щастя - Україна все ще стоїть. Ми все ще стоїмо. І стримуємо ворога силою нашої віри в Бога, нашої довіри до Нього і незламністю духа нашого війська, за яке ми усі молимося.

Сьогодні ми відчуваємо втому, злість, багато хто відчуває ненависть і гнів. Війна виснажує нас усіх. Новини з окупованих територій розбивають нам серце, а смерть кожного нашого воїна це наш спільний біль. Але прошу вас, не зневірюйтеся, не опускайте рук, не припиняйте молитися. Перед нами ще довгий шлях, але з нами Бог і ЗСУ! І нам теж треба залишатися з Богом і підтримувати наших воїнів", - йдеться у дописі єпископа у Фейсбук.