Єпископ УГКЦ нагороджений відзнакою Президента України

08.11.2016, 11:48
Єпископ УГКЦ нагороджений відзнакою Президента України - фото 1
Єпископ подякував за почесну нагороду і зауважив, що УГКЦ, а зокрема Стрийська єпархія, й надалі працюватиме задля розбудови України та для добра її народу.

Єпископа-помічника Стрийської єпархії УГКЦ Богдана (Манишина) нагороджено відзнакою Президента України Петра Порошенка "за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу", повідомляє сайт УГКЦ.

Манишин.jpg

Від імені Президента почесну нагороду – ювілейну медаль «25 років незалежності України», владиці Богдану вручив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка після літургії з нагоди вшанування дня апостола Якова, покровителя Стрийської єпархїі, 5 листопада.

Вітаючи владику, голова облдержадміністрації висловив вдячність єпископу за самовіддану працю на душпастирській ниві, а особливо в ділянці військового капеланства та побажав йому успіхів у розбудові Церкви та держави.

Зі свого боку єпископ подякував за почесну нагороду і зауважив, що УГКЦ, а зокрема Стрийська єпархія, й надалі працюватиме задля розбудови України та для добра її народу.